PRO OSOBNÍ A FIREMNÍ ROZVOJ

PRO OSOBNÍ A FIREMNÍ ROZVOJ

Life & Business koučink

Life & Business koučink

Buďte tím, kdo inspiruje druhé. Rozvíjí svůj i jejich potenciál. S odvahou a vnitřní silou realizuje velké věci a smysluplné projekty.

Jsem Marcela Rešlová a budu s vámi u životních či podnikatelských změn. Jde to snáze, když má člověk po boku kouče s psychologickým přesahem.

Témata koučinku

Pole působnosti je vždy dané vaší situací a rozvojovým cílem, který si stanovíte.

ŽIVOTNÍ ZMĚNY

Cítíte, že aktuální životní etapa dosáhla svého konce? Jak ji uzavřít. Jak se otevřít novému a zvládnout nekomfort.

WORK-LIFE balanc

Hledáte work-life balanc. Chcete zpět radost, lehkost, flow a zvládat stres?

zvládání emocí a komunikace

Slyší ostatní něco jiného, než jim říkáte? Zažíváte nepochopení či nedorozumění?

neuspokojivé výsledky

Nedosahujete, čeho chcete. Stagnujete nebo se točíte se v kruhu a nevíte proč.

Nový směr

Nalezení sebe sama, svého poslání a vize. Propojení se s životní vášní.

NESTÍHÁTE

Jste majitel a manažer v jedné osobě? Máte toho nad hlavu? Těžko delegujete? Cítíte zahlcení?

osobní rozvoj

Získání nových dovedností, schopností, změna postoje či přesvědčení.

revize cesty

Jdete, kam chcete? Víte, proč jste na této cestě? Prožíváte naplnění
a smysluplnost?

PROČ MÍT PRŮVODCE

Když člověka na jeho životní cestě někdo provází, posouvá se rychleji dopředu a jistěji dělá správná rozhodnutí.

Soustředím se na propojení všech složek osobnosti, těla, mysli a prožívání emocí. Kontrolovat totiž můžeme pouze to, co vnímáme. Mým cílem je vaše zlepšení ve vnímání reality a posilování sebedůvěry.

Možná jste se někdy cítili nepochopení, nezapadali do běžných společenských škatulek, pro ostatní byli moc. Moc troufalí, vyčnívající, citliví, hlasití, chytří, jiní,… Toužili jste dělat věci po svém a málokdy se spokojíte s něčím menším, než s dosažením toho, co víte, že je možné, smysluplné a naplňující.

nástroje

STANOVENÍ CÍLE

Stanovíte si rozvojový, pozitivní cíl, kam chcete dojít. Ideálně SMART cíl, ať můžeme změřit, kam za určité období chcete dojít. Jak a podle čeho poznáte, že jste tam došli. Akčními kroky se pak začnete přibližovat cíli.
Já kladu otázky, abyste zvolili nejlepší cestu, řešení a nejmenší možný krok.

Debriefing

Průběžně vyhodnocujeme, co se povedlo a co by naopak šlo příště zlepšit. Cílem je zvyšovat vaši všímavost, co předcházelo jakému kroky a samozřejmě motivaci k dalším krokům.

Briefing

Experiment dalšího kroku, co jde zkusit nově, jinak, lépe. Čeho dělat více, méně nebo jak je potřeba k dosažení cíle. Pracujeme s emocemi jako kompasem a stavíme wish list, ne to-do list.

 

reference

Co o spolupráci říkají moji klienti.

Jiří Pudil
{

Změnil jsem svůj negativní náhled na koučink

Byl jsem příjemně překvapený, protože jsem na místo konkrétních rad získal prostor pro řešení svého problému. Nejsem člověk, který by si v životě neuměl poradit, ale jsou věci, u kterých je dobré si uvědomit, že s nimi potřebuji pomoct. Marcela byla spíš moderátor mých myšlenek a dávala pozor na to, abych je transformoval do jasných kroků, které měly strukturu a měřitelnost.

Marcela jako koučka je skvělá v tom, že dokáže nejen naslouchat, ale i nasměrovat energii, kam je potřeba. Z půlroční spolupráce jsem si odnesl jednak řešení svého problému a jednak si osvojil frame work pro práci se sebou, který můžu aplikovat i v jiných oblastech.

Jiří Pudil
Head of Media Planning
Canmedia
Karolína Fenclová
{

Mám víc volného času

Do koučinku s Marcelou jsem vstupovala ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že je toho na mě pracovně hodně, 2 nové projekty a k tomu i změny v osobním životě.

Pojmenovala jsem si svůj pocit, že práce stále natahuje ruce “jako otesánek, co chce nakrmit” a já neumím říci dost. Marcela mi byla oporou a průvodkyní při sestavování týdenního plánu a nastavení si systému time boxingu. Projektů a povinností neubylo, ale díky struktuře, kterou jsem si v koučinku sestavila, mám více volného času.

Karolína Fenclová
Manažerka jógového studia a učitelka
Lucie Štancová
{

Odpověď jsem našla v sobě

Sama jsem si zvědomila, kde je zakopaný pes a jak svůj zásek vyřešit. Marcela pro to vytvořila prostor, umožnila mi jít hlouběji tím, že mě neovlivňovala svým názorem. Naslouchala, ale nenechala mě klouzat po povrchu.

Ví, že si každý odpověď a řešení nosíme v sobě a tu důvěru ve vnitřní moudrost ve vás přirozeně buduje. Fascinuje mě Marcelin zápis z konzultace, který mám k dispozici. Když si to pročítám zpětně, přijde mi to geniální. Zrovna tak jako její přístup.

Lucie Štancová
Mentorka zdravého životního stylu
{

K cíli jsem došla za 4 koučovací schůzky

Marcela změnila můj pohled na koučink, ke kterému jsem byla velmi skeptická a nedůvěřivá. Marcela umí dávat otázky dokola, aby vás dovedla ke všem možným odpovědím a myšlenkám. Na začátku naší spolupráce se mě zeptala: "Co od naší spolupráce očekáváš? Kam by ses chtěla dostat?". To nevadí, že nemáte hned jasno. Marcela to hned pozná a začne pokládat otázky, aby vás dovedla tam, kam byste sami třeba tak rychle, anebo vůbec nedošli. K jasné odpovědi.

V mém případě jsme k nastavenému cíli došly za 4 koučovací tréninky. Jasně, že musíte máknout sami na sobě. Avšak pomocná ruka a průvodcovství při cestě do cíle, které vám Marcela bude podávat pokaždé, když budete v nouzi, je nedocenitelná. Díky, že jsi mi tak moc pomohla.

Marie Bubnová
Majitelka hostesingové & event agentury Bubnovi
{

Vrelo odporúčam každému mať svojho kouča

S Marcelou som sa zoznámil prostredníctvom psychologického testu. Chcel som mať osobného kouča, ktorý bude pri mne stáť pri osobnostnej transformácii. Spolupráca s Marcelou je fantastická, keďže jej miera empatie a porozumenia vyhovuje mojim potrebám.

Spolupráca prebieha viac ako 6 mesiacov a domnievam sa, že bude ešte nejakú dobu pokračovať, na čo sa veľmi teším. Vrelo odporúčam každému mať svojho kouča, mentora a investora a v mojom prípade je tým koučom práve Marcela.

Gevorg Ayrumyan
Zakladatel a jednatel advokátní kanceláře
IN FORO - AYRUMYAN

Jak vybírat průvodce

proč se mnou

Jsem praktická. Jde mi o konkrétní výsledky, konstruktivní kroky a váš měřitelný posun. Ekonomické vzdělání je mi v tom ku prospěchu.

Emoce využívejte jako nástroj k vnímání toho, co si říká o pozornost. Díky psychologickému vzdělání, terapeutickému výcviku a dlouholeté praxi se nebojím velkých výzev.

Vidím váš potenciál. Věřím vašim plánům i schopnosti je zrealizovat. Někdy je potřeba se potkat se svými vnitřními bariérami, stíny a zranitelností. Budu při tom stát po vašem boku.

Umím podpořit, povzbudit, dělat ďáblova advokáta i metaforicky nakopnout, pokud to potřebujete. Vždy ale v bezpečném prostoru, kde si můžete sundat brnění, nabrat sílu, důvěru ve své schopnosti a být sami sebou.

Jak vybírat průvodce

proč se mnou

Jsem praktická. Jde mi o konkrétní výsledky, konstruktivní kroky a váš měřitelný posun. Ekonomické vzdělání je mi v tom ku prospěchu.

Emoce využívejte jako nástroj k vnímání toho, co si říká o pozornost. Díky psychologickému vzdělání, terapeutickému výcviku a dlouholeté praxi se nebojím se velkých výzev.

Vidím váš potenciál. Věřím vašim plánům i schopnosti je zrealizovat. Někdy je potřeba se potkat se svými vnitřními bariérami, stíny a zranitelností. Budu při tom stát po vašem boku.

Umím podpořit, povzbudit, dělat ďáblova advokáta i metaforicky nakopnout, pokud to potřebujete. Vždy ale v bezpečném prostoru, kde si můžete sundat brnění, nabrat sílu, důvěru ve své schopnosti a být sami sebou.

POZNÁVACÍ HOVOR

Pojďme si nezávazně zavolat a zjistit, jestli je koučování pro vás aktuálně vhodným nástrojem.

30 minutový poznávací hovor a ukázka koučování zdarma.

Zeptáte se, co na co potřebujete a ujasníme si, zda jsme kompatibilní.

Nejčastější otázky

 

Nejčastější otázky

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, napište mi na marcela@marcelareslova.cz nebo se rovnou zeptejte při poznávacím hovoru zdarma.

Lze kombinovat online a offline setkání?

Možná je kombinace setkání online a offline, aby zahraniční cesty nebyly překážkou rozvoje. Termín si buď domlouváme pevný a potkáváme se pravidelně ve stejný den a čas nebo plánujeme operativně ze setkání na setkání.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá předem dle vystavené faktury, v případě potřeby je možné uhradit cenu po částech či fakturovat měsíčně. Stačí říct.

Jaké jsou storno podmínky?

Pokud setkání zrušíte méně než 24 hodin předem, propadá možnost náhrady. Tato podmínka neplatí u náhlého onemocnění, úrazu či jiné nestandardní situace. Je to nástroj k tomu, abyste měli sami sebe na 1. místě a já mohla efektivně plánovat svůj čas.

Etický kodex

Řídím se etickým kodexem a zachovávám naprostou diskrétnost a mlčenlivost o skutečnostech, které se týkají klientské práce. Chráním a nesdílím informace, pokud s vámi nemám domluven souhlas se zveřejněním.
Případné kazuistiky prezentuji anonymně nebo pod jiným jménem.

Jak je to s mlčenlivostí u trestných činů?

Jako každý občan ČR mám oznamovací povinnost, pokud jiná osoba připravuje, páchá nebo již spáchala trestný čin dle § 367 a § 368 trestního zákoníku. To platí i pro psychologa, psychoterapeuta a kouče. Oznamovací povinnost nemá pouze advokát a duchovní registrované církve v souvislosti s výkonem zpovědního tajemství.

Zdravotnické hledisko

Koučink nenahrazuje lékařskou péči, nejedná se o zdravotní službu a nehradí ji zdravotní pojišťovna.

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, napište mi na marcela@marcelareslova.cz nebo se přímo zeptejte.

„Jste to, co děláte. Ne to, co říkáte.”

C. G. Jung