Můj příběh 

„Čím jsme teď, je to, čím jsme byli. Čím budeme, je to, co děláme teď.“ Buddha

Narodila jsem se v roce 1988 v jižních Čechách. Rodiče hospodařili na rodinném statku, proto mám blízko k přírodě a udržitelnému způsobu života. Během studia VŠ jsem hodně cestovala a potkala se s lidmi, kteří mi ukázali úplně jiný způsob života, jiné možnosti a jiný způsob myšlení!

Hodně mě ovlivnil 3 měsíční pobyt v Indii, kde jsem se v roce 2013 poprvé setkala s jógou přímo v její kolébce. Jóga mi pomáhala vyrovnat se s indickými extrémy, stresovými situacemi a jinou mentalitou. Vzpomínám si, že součástí hodin bylo cvičení, očistné techniky, filosofie, čtení Bhavagad Gíty – duchovní knihy a diskuse nad jednotlivými pasážemi. Vždy mě bavilo přemýšlet o hlubším smyslu života a proto mi to dávalo smysl.

Strávila jsem pak téměř rok v Jižní Americe. Často jsem byla černá ovce, která si šla si za svými sny a hned je realizovala. Někdy mě od toho ostatní odrazovali, rozmlouvali, říkali, že je to riskantní a pak to i někteří třeba obdivovali. Ale pro mě to bylo samozřejmé, jednoduché a bezproblémové!

Po návratu do ČR jsem pracovala v mezinárodní společnosti EY na personálním oddělení. Při kancelářské práci mi pak jóga pomáhala odbourávat bolesti zad a naučila mě zklidňovat roztěkanou mysl. Zároveň jsem vnímala, jak jsem ztrácela radost ze života a připadala si, že to nikdo v mém okolí nechápe. Nechala jsem se tenkrát strhnout společenskými očekáváními, snažila jsem se nasoukat do společenské škatulky, trápila se a byla nešťastná. Dnes chápu, že jsem nedávala podporu sama sobě. Byla to ovšem velká životní zkušenost. Poté jsem se stala lektorkou jógy a lektorkou seberozvojových programů zážitkové pedagogiky.

Moje výrazná proměna v rámci seberozvoje a práce s sebou mě přivedla k hlubšímu zkoumání a poznání svých kvalit a silných stránek. Postupně jsem absolvovala výcvik poradenských a terapeutických dovedností, kurzy práce s tělem a body-terapii. Nakonec jsem nastoupila ke studiu psychologie, které bylo mým dlouhodobým snem. Během této cesty jsem získala konkrétní nástroje pro práci s lidskou psychikou, tělem, emocemi a osobností jako celkem.

Uvědomila jsem si, že motivovat ostatní k životním změnám, je to, co mě nejvíc naplňuje. Radost a nadšení, které vyzařuje ze spokojeného klienta, je tou nejlepší odměnou za mou práci. Na základě dlouholetých zkušeností práce s lidmi, jsem přesvědčená, že každý může žít naplněný život. Má-li odvahu překročit svůj stín. Ať už sám nebo s podporou někoho jiného.

Chcete vyrazit za hranice své komfortní zóny a změnit něco ve svém životě? Ozvěte se mi!