O mně

Jsem

Marcela Rešlová

Koučka, terapeutka, lektorka soft-skills
s psychologickým a ekonomickým vzděláním. Pomáhám lidem rozvíjet svůj potenciál naplno.
Žít naplněný, barevný život a sebevědomě sdílet své kvality se světem.

“MÁŠ OBROVSKÝ DAR UMĚT MOTIVOVAT A POŠŤOUCHNOUT DRUHÉ K TOMU, CO PRÁVĚ ŘEŠÍ. MÁM RÁDA TVŮJ NADHLED, KLID A RADOST.”

Podporuji vizionáře, objevitele, snílky a všechny, kteří chtějí od života víc. Kteří mají odvahu jít za svými sny, chtějí inspirovat ostatní a být hybatelem pozitivních změn ve světě.

Někdy to přirovnávám k dobrodruhovi či hrdinovi. Cesta hrdiny je obtížná. Kdo po ní kráčí, může se 100% spolehnout jen na vlastní síly. Je to mnohdy nebezpečná a osamělá cesta, která si žádá odvahu, nezávislost a sebedůvěru. Každý na své cestě ale potkává spojence a vybírá si průvodce, s jehož pomocí dokáže víc než by zvládl sám. Průvodce dodává důvěru v hrdinovi schopnosti. Kryje mu záda. Vyzývá ho, aby roztrhal své okovy a čelil všem démonům. Je to cesta obtížná, ale jediná vede k pokladu a naplnění, které hledá.

Provázím hrdiny, aby došli do svého cíle. Mým silným nástrojem je empatie a schopnost vhledů do situace klienta, doplněná o funkční a praktické principy Gestalt terapie. Jsem pragmatická a realistická. Hledám hlubší souvislosti. Ráda pracuji v uvolněné a přátelské atmosféře, kde se budete cítit bezpečně.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD SPOLUPRÁCE

pŮJDEME DO HLOUBKY

Problémy je nutné řešit na hlubší úrovni, než na jaké se projevují. Kombinuji terapeutické, koučovací i sebe-rozvojové techniky k vašemu co největšímu užitku.

UDRŽÍTE SPRÁVNÝ SMĚR

Správnými otázkami vám pomůžu udržíte směr, nadhled a přehled o situaci. Získáte prostor pro přemýšlení, definování své cesty a správná rozhodnutí.

DOSÁHNETE CÍLE

Sebepoznáním a posílením sebedůvěry přirozeně získáte lepší schopnost k překonávání vnitřních bariér. Tím pádem dojdete k realizaci svých snů, záměrů a vizí.

Jeskyně, do které se bojíš vstoupit, skrývá poklad, který hledáš.”

Joseph Campbell

MÉ PROČ

Podnikání je pro mě cesta růstu, osobního i profesního rozvoje, svobody a hlavně možnost věnovat se tomu, co mě nejvíc baví. Tedy rozvoji lidí.

Nebyla bych tam, kde jsem dnes bez zkušeností ze zahraničí, HR, vzdělávání, vedení zážitkových, skupinových kurzů a individuálních konzultací.

Baví mě sledovat, jak lidé rostou a překonávají životní výzvy. Vidím potenciál dřív než vy sami, proto nabízím prostor k přemýšlení nahlas, kontakt s vnitřními limity a tím i hlubokou moudrostí. Vím, že v bezpečném prostředí, se správnými otázkami, podporou a motivací dosáhnete cokoliv.

VZDĚLÁNÍ A ABSOLVOVANÉ KURZY

• VŠ studium – Univerzita Karlova, Psychologie s rozšířením o speciální pedagogiku
• VŠ vzdělání – Jihočeská univerzita, Řízení a ekonomika podniku

Výcvik poradenských a terapeutických dovedností Life Dynamic (2016 – 2020), 400 hod., integrativní směr, hlavní přístup a techniky Gestalt terapie (humanistický, prožitkový a psychosomatický směr v psychoterapii), Elio z.s.
Psychologické koučování (2022) – Radvan Bahbouh

• Kurz telefonní krizové intervence (2019 – 2020) – 100 hod., Déčko Liberec z.s.
Soft skills kurzy – emoce a konflikty, time a stress management, asertivita, vyjednávání a argumentace
• Kurz práce se skupinou a skupinovou dynamikou

• Somatické umění pohybu a somatická terapie – 1 letý program Vědomé tělo, 150 hod., Rena Milgrom
• Semináře tanečně-pohybové terapie – Klára Čížková, Andrea Nundy Malá, Jana Špinarová Dusbábková
• Meditační kurzy, relaxační techniky a lektorské kurzy hatha a kundalini jógy 

CO MŮŽEME MÍT SPOLEČNÉHO

rozvoj

Ráda poznávám nové věci a učím se nové dovednosti. Vzdělávám se, čtu, vedu filosofické debaty. Jsem inovátorka a zlepšuji, co jde.

příroda

Vyrostla jsem na vesnici, je mi blízký udržitelný a zdravý způsob života. Preferuji farmářské potraviny a v přírodě regeneruji.

pohyb

Věnuji se józe, tančím salsu a bachatu, učím se hrát golf. Nejraději chodím po horách, samotách a energii čerpám v pohybu.

dobrodružství

Baví mě cestovat s batohem na zádech, poznávat jiné kultury,  plachtit, užívat si života všemi smysly a radovat se z maličkostí. 

Poznejme se na úvodním hovoru zdarma.  Sami uvidíte, zda spolu ladíme
a probereme, jaký přínos mohou mít konzultace pro vás.