Služby

Jste připraveni a otevřeni procesu? Být plně upřímní k sobě i ostatním?

Pochopíte souvislosti, získáte nadhled a posunete se ke svému vysněnému, naplněnému životu.  

Stojíte před důležitou změnou či výzvou?

Nastal čas posunout se dál pro svůj vyšší smysl?

Díky mé podpoře se posunete.

V čem vám pomůžu?

Pomohu vám ujasnit si situaci, ve které se nacházíte a najít optimální a nejlepší cestu dál.

Nebudu vás vodit za ruku, ale s otevřeným srdcem vám poskytnu všechny nástroje, které budete na vaší cestě potřebovat.
Nabídnu okamžitý vhled a zpětnou vazbu. Bez příkras a bez chození okolo horké kaše. Jen tak totiž můžeme jít skutečně do hloubky, odhalit příčiny a přejít k akci.

Zaměříme se na odhalení a přenastavení vnitřních přesvědčení pomocí terapeutických technik. Pokud jste plně připraveni k akci, k tvorbě života dle svých představ, tak to přenastavení s plnou mojí podporou povede k prvnímu kroku. Díky přesně kladeným koučovacím otázkám najdete odpovědi sami v sobě a ujistíte se, jakým směrem pokračovat.

Tím se začnete ubírat tím vaším správným směrem!

Pokud je pro vás aktuálně jediná možnost změna, růst a posun v životě nahoru, pak jste tu správně.

Přestaňte odkládat. Čekat, až bude lepší okamžik. Soustřeďte se na to, jak to půjde. Společně to zvládneme, nastavit a udělat první kroky, které povedou k souladu se sebou, plnému potenciálu, naplnění a růstu.

Co získám?

» POCHOPENÍ A NADHLED

» VNITŘNÍ SÍLU A SEBEDŮVĚRU

» REÁLNÉ KROKY A ZMĚNY V ŽIVOTĚ

» TRANSFORMACI A ŽIVOTNÍ NAPLNĚNÍ

 

Moje nabídka

Poznávací hovor

Nezávazný poznávací hovor v délce 15-20 minut zdarma, kde zjistíte, co pro vás mohu udělat.

Zeptáte se, co na co potřebujete a ujasníme si, zda jsme kompatibilní.

Spolupráce

Nejčastější forma spolupráce je 5 online setkání v rozmezí 3 měsíců.

Lze se domluvit i na jednorázové konzultaci.

Máte-li specifickou poptávku na seminář, workshop, rituál, ozvěte se mi a domluvíme se osobně.

RESTART

Jednorázová konzultace

Potřebujete se podívat se na situaci z nadhledu, odnést si pochopení, ujasnění a aha momenty. Ujasnit si, jaký bude následný krok.

Cena: 2.500,-/60 min.

TRANSFORM

Cesta na 3 měsíce

Hledáte dlouhodobější podporu pro svůj růst a transformaci. Samotný proces přináší výsledky, změny, pochopení i akční kroky.

Podrobnosti probereme během hovoru.

Příběhy klientů

Respektuji etický kodex psychologické terapie a poradenství. Pro účely zveřejnění je příběh zkrácen a jména pozměněna.

Katka, lektorka pohybových aktivit

Katka se cítí zahlcená, ubíjí jí to, že některé věci v jejím životě nefungují tak, jak by chtěla. Přesun do online podnikání, plánování a technické věci ji nejdou. Chce se posunout, rozhýbat, cítit radost, naplnění a předávat klientům smysluplnou hodnotu.

Vnímá rozpor mezi tím, že hlava tlačí, snaž se vymyslet, naplánovat, nacpat se do škatulky, ve které jí není dobře. Říkám Katce, aby si zavřela oči. Skrze vizualizaci jdeme hledat, co je za tím.

Cítí se bezmocná, naštvaná. Spojilo se jí to s obrazem v dětství, kdy byla jako malá v nemocnici. Byla přivázaná k posteli, nechali ji samotnou na pokoji a nechali křičet, dokud vyčerpáním neusnula. Bezmoc. Pocit bezpráví. Agrese. Potlačovaná impulzivnost. Agrese, kterou by potřebovala vyventilovat.

Cítí to podobně i teď, jako dospělá, v situaci s nastavováním kroků je stejná bezmoc. Pláče.

Ptám se, jak se cítí teď. Připadá si prázdná, jako by se vyzvracela. Ale klidná. Je to pryč. Vnímá svůj dech, tělo, proudící energii na hrudníku.

Ptám se, co potřebuje v těchto situacích. Potřebuje zůstávat v klidu. Když vnímá tlak, vnitřní rozpor, potřebuje jít do těla. Ptám, zda ví jako to udělat. Ano, skrze dech, vnímání těla, energii. Ví jak, umí to. Má to ukotvené.

Co si z konzultace odnáší? Uvědomění, že potřebuje dělat věci jednoduše. Jakmile to začne být složité, potřebuje zastavit. Pokud se dostane do tlaku, bezmoci, přijdou podobné emoce jako v dětství. To se vrátí do těla, do klidu. Pro svou aktuální podporu podnikání potřebuje strukturu, kterou si sama nastaví a bude jednoduchá. Potřebuje delegovat technické zpracování.

Nejde o to, co se stalo. To už nezměníme. Ať to byla špatná zkušenost v nemocnici, posměch spolužáků, trapas před první láskou. Jakákoliv situace může zanechat svůj emoční otisk. Ty stejné emoce pak můžeme prožívat opakovaně v dospělosti. Emoce, které člověka snadno zahltí. Naučím vás s nimi pracovat, aby neomezovaly. Získáte své nástroje, techniky a porozumění pro posun vpřed. 

Renata

Renata trpí pocitem, že není dost dobrá. Srovnává se s ostatními. Po několika životních změnách (rozchod, změna pracovního zaměření a nedorozumění s rodinou), se její vnitřní svět stal mnohem křehčí a obrátila se na mě.

Chtěla by si znovu vážit sama sebe, zvýšit sebevědomí a uvěřit, že má na víc.

Po rozchodu má pocit, že si nezaslouží nikoho normálního. Opakuje se jí vzorec využívání. Ona je ta silná, všechno zařídí, finančně partnera podpoří. Zpětně se dovídá detaily o něm… Je na sebe naštvaná, že to neviděla. Zároveň cítí lítost.

Popisuje vztah se starším bratrem. Chová se k ní spíš jako otec. Někdy ji shazuje, ponižuje. Ví, do jakého citlivého místa se trefit. Renata má pocit, že se musí obhajovat nebo bojovat. Minule zkoušela jiné takové vztahy odříznout, to fungovalo. Teď to odříznout nechce. Neví, jak to řešit a kde se to bere.

Bratr jí překračuje hranice. Dostáváme se do bodu, že ji byly hranice překračovány rodiči vždy. Velmi pravděpodobně nevědomě, ale pro ni je to norma. Přitom chce být sama sebou a přijímána taková, jaká je. 

Chce vědět, jak nastavovat hranice a komunikovat s bratrem. Navrhuji techniku vyjádření svých emocí: “Je mi nepříjemné a ubližuje mi, když mi tohle říkáš”.

Nejjednodušší a zároveň možná nejtěžší přístup – otevření se, ukázání své zranitelnosti, bolesti. Zároveň je to začátek nastavení hranic. Když tohle uslyší někdo, kdo nás má rád (a nebavíme se o patologii či manipulaci), porozumí tomu, že je na hranici. Pak může pokračovat dialog a diskuse.

Renatu jsem podpořila, že je v pořádku, taková jaká je. Že ji hranice byly překračovány, ona to dovolila, ale TEĎ to může změnit. Teď má všechny nástroje ve svých rukou. A jde odhodlaně, zpočátku i možná nejistě sdílet takové otevřené věty o svých prožitcích s ostatními.

K nastavení hranic ji pomohl tento nástroj. Ví, jak to jde jinak. Podpořila a ujistila jsem ji, že je to v pořádku. Tím zesílí vnitřně a postupně pracujeme dál na vědomí sebe sama, které vede k většímu sebevědomí, sebe přijetí a sebe podpoře.

NE z nás dělá to, co jsme

Rozhovor na téma hranice a umění říkat NE. S lehkým zamyšlením se o životě a tipy, jak říkat ne v různých interakcích – v práci, ve vztazích, ve vztahu k sobě. Odkaz na youtube zde.

Reference

Dala jsi mi na výběr, co chci zrovna řešit a jaké řešení bude pro mě nejvíce přínosné.

Naučila jsi mě uzemnit a poslouchat tělo. Naznačila jsi mi jak a já si sama našla cestu, jak být méně v hlavě.

Video reference z živého vysílání ke zhlédnutí na FB zde.

Lucie Dědková

Podnikatelská mentorka

Absolvovala jsem konzultaci na téma posunu v mém podnikání. Během úvodního pohovoru jsme narazily na události z dětství, které se mi neustále propisovaly do života až do současnosti. Marcela našla paralelu, pomohla mně najít vysvětlení prvotní situace. Nyní po tomto porozumění mě již netrápí a osvobodila jsem se od ní. Je to velký přínos, protože tam již nedávám energii a tím pádem si ji již nebudu přitahovat do života.
Dala mi skvělé tipy jak pracovat s referencemi k mé práci a tím si ujasnit přínosy, vize a hodnotu mé práce. A tím pádem i zvednutí ceny. Společně jsme našly možnosti jak mou službu představit a přiblížit co nejvíce ženám. Kdo chcete porozumět tomu, proč se vám v určitém směru nedaří, uvolnit bloky z minulosti, které vás brzdí a rozproudit energii svého poslání, určitě si domluvte s Marcelkou koučink.
Ludmila Dufková

Stylistka osobního a profesního vzhledu

Než jsme si zavolaly, tak jsem v podstatě nevěděla co čekat… Jakmile se spustil hovor, přišlo mi, že mluvím s kámoškou, které můžu říct všechno ohledně svého podnikání, a která mě pochopí.
Neskutečně jsme si sedly po lidské stránce a já byla nadšená, že je Marcela nadšená z mého projektu ❤ Ani nevíte, jak je to úžasný pocit… někomu říct co plánujete, co byste chtěli dělat, a cítit to souznění.
Proto pokud chcete nakopnout a mít energii na levelu 1000 % po skončení hovoru, neváhejte a spojte se s ní.
Já mám nyní pocit, že každá boho nevěsta bude chtít využít moje služby a že je můžu propagovat, aniž bych si připadala nepatřičně.
Marcelko, moc ti děkuji! Tenhle hovor jsem neskutečně potřebovala.
Michaela Wanke

Boho svatby snů "Svatba pro vílu"

Díky své otevřenosti a pravdivosti mi dáváš přesně tu zpětnou vazbu, kterou právě v tu chvíli potřebuji. Jsi tu vždy čistě pro mě, abys mi pomáhala růst a zrcadlila mi, co se ve mě odehrává.

V. D.

Setkání mi pomohlo uvidět cíl a jasně si definovat jednotlivé kroky. Tvůj citlivý, zároveň velmi trefný přístup mi pomohl přenést se přes stagnující začátek a konečně začít tvořit. Jsem velmi mile překvapená jak najednou všechna energie proudí a otevírají se nové možnosti.

Gabriela Lachová

Slovanská kněžka, ceremonialistka

SOM AUTENTICKÁ, V KONZULTÁCIACH SPÁJAM DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI Z B2B A LIFE KOUČINGU. MOJOU VÁŠŇOU SÚ HLAVNÉ VIZIÓNÁRSKE A STRATEGICKÉ IDEY A CIELE. 💜

Presne toto pomenovanie svojho poslania som sa snažila nájsť už dlhší čas. Po ukončení koučingu s Marcelou to presne zaklaplo a vyšlo z môjho vnútra prirodzene. Nemusela som sa do ničoho nútiť. Akoby uvoľnila jeden kameň v mojom vnútri. A zároveň stretnutie prinieslo omnoho viac sily vo svoj potenciál.

SÚČASNE DOCHÁDZAJÚ ĎALŠIE A ĎALŠIE ODPOVEDE, KTORÉ SME PREBERALI S MARCELOU.

Bol to kľudný a príjemný rozhovor na virtuálnej káve, kým spali deti. A po rozhovore prišlo veľké uvoľnenie tlaku. A ďalšie ovocie stále prichádza..

LEN TO POTVRDZUJE TO, ŽE VEĽKÁ ČASŤ KOUČOVANIA SA DEJE MIMO KOUČOVACIE STRETNUTIE.

Dostala som ešte ďalšie úlohy pre svoj posun. Ktoré doladím, vlastne som začala hneď!
Odporúčam koučing s Marcelou, vie sa ponoriť do koučovania a naozaj vie, kedy idete len tak po vrchnej vrstve a kedy idete do hĺbky.
Ďakujem za veľkú pomoc a zase môžem napredovať v podnikaní!
Aneta Babušová

Strategická mentorka a koučka

Máš obrovský dar umět namotivovat a pošťouchnout druhé k něčemu, co oni právě řeší. Vynikáš jednoznačně optimistickým přístupem. Mám ráda tvůj nadhled, klid, lehkost a radost.

Andrea S.

HR recruiterka

Pomohla jsi mi k mé spokojenosti vyřešit důležitou životní zkoušku. Tehdy jsi mi ukázala všechna pro a proti, jak jednat když je cit v rozporu s rozumem. Jak si správně pokládat otázky, aby to vedlo ke kýženému výsledku. Dala jsi mi pocit, že v tom nejsem sama a že je to v pořádku. V jednom z nejtěžších období jsem cítila přijetí a pochopení, díky tvé empatii a naslouchání. To bylo to, co mi dodalo sílu a odvahu jít dát a věřit v lepší zítřky. To, že jsi se mnou sdílela svůj příběh mi dodalo naději. Myslím si, že tvou velkou výhodou je, že to nebereš jako práci, ale životní cestu.

Aneta Staňková