Workshopy | Soft-skills

Webináře

Ať už se ve své praxi věnujete čemukoli, pravděpodobně bojujete s časem, snažíte se efektivně sladit pracovní a osobní život, ztrácíte dech či motivaci, nebo jste pod přílišným stresem.

Možná dokonce všechno dohromady. Není to neobvyklé. S těmito problémy se potýká většina z nás.

Ale existují jednoduché metody, jak všechna tato odvětví zkrotit a já vás je naučím.

MOŽNÁ ZROVNA ŘEŠÍTE NĚCO JAKO…

Posvítím vám na cestu

Potřebujete se rychle pohnout z místa, vyřešit určitou oblast, hledáte informace, inspiraci nebo se chcete dozvědět něco nového? To jste tady správně. Naučím vás techniky a tipy vycházející z aplikované psychologie i moderních výzkumů.

Možná zrovna řešíte, že…

NESTÍHÁTE

Jste majitel a manažer v jedné osobě? Máte toho nad hlavu? Těžko delegujete? Cítíte zahlcení?

Nakládejte s časem chytře a najděte balanc osobního a pracovního života.

vyhasli jste

Ztratili jste motivace, chuť do života, nic vás nebaví. Máte KOPR z práce, kterou jste si sami vymysleli.

Pokud za tím není nic hlubšího, rozdmýchat svůj vnitřní oheň je snadné.

řešíte konflikty

Přijde vám, že vás druzí nevnímají, neslyší nebo nechápou? Máte už předem strach z diskusí?

Naučte vyjadřovat své emoce, držet si hranice a být asertivní. Malá změna v komunikaci dělá zázraky.

jak to probíhá

nabízím vám řešení

  • Workshopy jsou interaktivní.
  • S účastníky vedu dialog, ptám se, vkládám praktické úkoly a věnuji čas jejich reflexi či sebereflexi.
  • Důležitý je pro mě praktický přínos. Chci, aby si každý odnesl funkční nástroje, techniky a především sebepoznání, které dlouhodobě pomáhá zlepšit běžné fungování, napomáhá kvalitnějším vztahům a zefektivňuje komunikaci v osobními pracovním životě

Využívám znalosti psychologie, moderních výzkumů i aplikované praxe. Zkušeností ze zážitkové pedagogiky a nespočtu vedených kurzů, lekcí a školení. Soft-skills témata pokrývají základní manažerské dovednosti, ale hodí se do výbavy každého člověka.

Přehled témat

N

Time management a sebeřízení jako královská disciplína

N

Jak najít a udržet motivaci, radost a flow

N

Efektivní komunikace a předcházení konfliktů

N

Jak zvládat své emoce a používat emoční inteligenci

N

Techniky zvládání stresu

KDO JSEM

Jsem koučka, terapeutka, lektorka soft-skills. Pomáhám lidem žít naplněný a smysluplný život v rovnováze. Skrze sebepoznání zlepšovat kvalitu vztahů a inspirovat tím své okolí.

Přednáším Time a stress management na vysoké škole Unicorn. Facilituji mastermind setkání CEO a majitelů firem v Expertním boardu 21.

Lektorovala jsem programy primární prevence pro děti a dospívající,  vedla rozvojové a zážitkové kurzy pro Elio z.s. Dále mám zkušenosti jako lektorka jógy a meditačních technik.

Jiří Pudil
{

Změnil jsem svůj negativní náhled na koučink

Byl jsem příjemně překvapený, protože jsem na místo konkrétních rad získal prostor pro řešení svého problému. Nejsem člověk, který by si v životě neuměl poradit, ale jsou věci, u kterých je dobré si uvědomit, že s nimi potřebuji pomoct. Marcela byla spíš moderátor mých myšlenek a dávala pozor na to, abych je transformoval do jasných kroků, které měly strukturu a měřitelnost.

Marcela jako koučka je skvělá v tom, že dokáže nejen naslouchat, ale i nasměrovat energii, kam je potřeba. Z půlroční spolupráce jsem si odnesl jednak řešení svého problému a jednak si osvojil frame work pro práci se sebou, který můžu aplikovat i v jiných oblastech.

5
Jiří Pudil
Head of Media Planning
Canmedia
Karolína Fenclová
{

Mám víc volného času

Do koučinku s Marcelou jsem vstupovala ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že je toho na mě pracovně hodně, 2 nové projekty a k tomu i změny v osobním životě.

Pojmenovala jsem si svůj pocit, že práce stále natahuje ruce “jako otesánek, co chce nakrmit” a já neumím říci dost. Marcela mi byla oporou a průvodkyní při sestavování týdenního plánu a nastavení si systému time boxingu. Projektů a povinností neubylo, ale díky struktuře, kterou jsem si v koučinku sestavila, mám více volného času.

5
Karolína Fenclová
Manažerka jógového studia a učitelka
Lucie Štancová
{

Odpověď jsem našla v sobě

Sama jsem si zvědomila, kde je zakopaný pes a jak svůj zásek vyřešit. Marcela pro to vytvořila prostor, umožnila mi jít hlouběji tím, že mě neovlivňovala svým názorem. Naslouchala, ale nenechala mě klouzat po povrchu.

Ví, že si každý odpověď a řešení nosíme v sobě a tu důvěru ve vnitřní moudrost ve vás přirozeně buduje. Fascinuje mě Marcelin zápis z konzultace, který mám k dispozici. Když si to pročítám zpětně, přijde mi to geniální. Zrovna tak jako její přístup.

5
Lucie Štancová
Mentorka zdravého životního stylu
{

K cíli jsem došla za 4 koučovací schůzky

Marcela změnila můj pohled na koučink, ke kterému jsem byla velmi skeptická a nedůvěřivá. Marcela umí dávat otázky dokola, aby vás dovedla ke všem možným odpovědím a myšlenkám. Na začátku naší spolupráce se mě zeptala: "Co od naší spolupráce očekáváš? Kam by ses chtěla dostat?". To nevadí, že nemáte hned jasno. Marcela to hned pozná a začne pokládat otázky, aby vás dovedla tam, kam byste sami třeba tak rychle, anebo vůbec nedošli. K jasné odpovědi.

V mém případě jsme k nastavenému cíli došly za 4 koučovací tréninky. Jasně, že musíte máknout sami na sobě. Avšak pomocná ruka a průvodcovství při cestě do cíle, které vám Marcela bude podávat pokaždé, když budete v nouzi, je nedocenitelná. Díky, že jsi mi tak moc pomohla.

5
Marie Bubnová
Majitelka hostesingové & event agentury Bubnovi
{

Vrelo odporúčam každému mať svojho kouča

S Marcelou som sa zoznámil prostredníctvom psychologického testu. Chcel som mať osobného kouča, ktorý bude pri mne stáť pri osobnostnej transformácii. Spolupráca s Marcelou je fantastická, keďže jej miera empatie a porozumenia vyhovuje mojim potrebám.

Spolupráca prebieha viac ako 6 mesiacov a domnievam sa, že bude ešte nejakú dobu pokračovať, na čo sa veľmi teším. Vrelo odporúčam každému mať svojho kouča, mentora a investora a v mojom prípade je tým koučom práve Marcela.

5
Gevorg Ayrumyan
Zakladatel a jednatel advokátní kanceláře
IN FORO - AYRUMYAN