8 týdenní živá podpůrná, rozvojová a motivační

mastermind skupina

s osobní podporou a konzultacemi

Pro tvůrkyně života, které se chtějí posunout vpřed do nejlepší verze sebe sama, žít svobodně a tvořit si svou realitu.

Pro koho se hodí

Program je přesně pro vás, pokud si přejete:

> posunout se rychle vpřed a nahoru

> získat energii a chuť žít tak, jak přejete

> udělat velkou změnu, před kterou už neuhnete 🙂

> sebrat odvahu a vidět za sebou výsledky vedoucí k naplněnému životu

Pro koho to není

ty, které chtějí zůstat ve své komfortní zóně

ty, které nepřevezmou zodpovědnost za sebe

pro fňukny a hledačky výmluv, proč to nejde 

pokud aktuálně procházíte velmi náročným životním obdobím (smrt člena rodiny, nemoc,… a neměly byste čas a prostor pro svůj růst.) Pokud váháte, ozvěte se a nezávazně to probereme.

Co je to mastermind?

Živá, interaktivní skupina, která se pravidelně schází se záměrem svého rozvoje, posunu a růstu.

Nejedná se o pasivní online kurz, kde jste pouze příjemci informací a po jehož ukončení zůstáváte na tvorbu samy.  Mastermind skupina je založená na vzájemné podpoře, inspiraci, nadhledu, sdílení know-how a nové perspektivě.

Každá účastnice má prostor pro své téma, prostor sdílet své problémy a následné akční kroky. Většinou se řešení nalezne snáze, než když je na něj člověk sám.

Skupina je založená na rovném a přátelském přístupu, respektu a otevřenosti.

Ve skupině je facilitátor (já), který moderuje diskusi, vytváří prostor a hlídá čas.

Mezi setkáními je možné využít uzavřenou FB skupinu a 2 individuální konzultace se mnou.

Když máte plnou podporu v sobě a(nebo) v okolí, dokážete jít svou cestou, protože jen vy víte, která ta cesta je pro vás správná. Nevodím za ruku. Můžu poradit, podělit se o své zkušenosti či říct svůj názor, pokud o něj budete stát. Nabízím hlavně terapeutický, koučovací a motivační přístup s maximální podporou.

 

Co se změní?

Podíváme se na zažité vzorce a limitující přesvědčení, která vás ještě drží zpátky. Mindset a způsob myšlení bude jedno z našich hlavních témat, pokud se vaše hodná holka ještě někdy dere na povrch.

Společnými silami se postaráme o to, abychom váš život posunuly tam, kam si přejete.
Objevíte, co se ve vás skrývá, své kvality, silné stránky a vnitřní sílu k posunu dál. Díky tomu se zvýší vaše sebeVĚDOMÍ  a sebeDŮVĚRA. 

Budete samy překvapeny, do jakých netušených rovin se váš život může dostat!

Chcete konečně zase žít v naprostém naplnění a v souladu se sebou? Tak pojďme na to! Poskytnu vám k tomu bezpečný prostor a plnou podporu. Skupinová práce je navíc motivační a povzbuzující.

Chci pro vás maximum. Maximum mé energie, pozitivního přístupu, nadhledu, empatie i mých schopností. Program je intenzivní a změna, kterou projdete, obrovská.

Proto nabízím program, který je udržitelný, a u kterého se nestane, že by bylo třeba vysoko posazenou laťku snižovat. Transformace, kterou vám program přinese, posune váš život neuvěřitelně vpřed!

 

ŽIVÁ MASTERMIND SKUPINA S OSOBNÍ PODPOROU

8 týdenní intenzivní program v malé skupině (cca 6 žen)
každý týden skupinové setkání na ZOOMu (90-100 min.)
2x individuální konzultace po 45 min.
podpůrná skupina na FB

Cena: 50.000 Kč

Zvýhodněná nabídka: 33.000 Kč při objednání do neděle 16.5.

Částku je možno rozložit do splátek.

Program začne v červnu. Doporučuji mít v průběhu mastermindu dovolenou, protože odstřižením se od „běžného“ života, v klidu a pohodě přichází ty nejlepší inspirace, vhledy a jste blíž vysněné realitě!

Skupina má omezený počet míst a není pro každého.

Rezervujte si konzultační hovor zdarma

Zavoláme si a zjistíme, zda je MASTERMIND skupina pro vás vhodná, jaký přínos vám přinese a zda spolu ladíme.

>>Otevřít rezervační kalendář v novém okně<<

časté otázky

1. Je to pro mě hodně peněz. – Ano, může to být hodně peněz. Jsou to ale peníze, které investujete do svého rozvoje. Dáte sebe na první místo. Peníze jsou energie a příležitost, jak si přitáhnout svou realitu blíž k sobě. Věřím, že to, co dáváme, tak i dostáváme. Já jsem do sebe (do invidiuálních konzultací a programů) za poslední rok investovala 100 000 Kč. A byla to nejlepší investice mého života, protože se to vrátí.

2. Mám strach, jestli se to vyplatí. – Rozumím. V rámci limitujících přesvědčení o tom mluvím, že strach je přirozený, ale někdy má velké oči. Podívejte se znovu na realitu. Kde jste teď. Jaké máte zdroje. Kam se chcete dostat. Mě to vždy samotné šlo pomaleji. Pokud to chcete rozjet a udělat velkou změnu a rezonuje to s vámi, pojďte do toho.

3. Mám naplánovanou dlouho či akční dovolenou. Můžu se přihlásit? – Rozhodně ano. Dovolená je opravdu příležitost si vyčistit hlavu a tvořit „na čistém listě“. Ze skupinového hovoru bude záznam. Osobní konzultaci si můžeme domluvit v dostatečném předstihu, aby tam nevznikla časová kolize.