Marcela Rešlová | psychologický koučink

Pomáhám podnikatelům rozvíjet sebe, své vztahy, pracovní prostředí a svět
k lepšímu.

Pomohu vám zvládnout další životní i byznysový krok.
Z nadhledu se podívat na všechny možnosti, překonat překážky a udělat správné rozhodnutí. V lehkosti, radosti a důvěře.

Posvítím vám na cestu

jak pracuji

životní hodnoty

Mé hodnoty jsou upřímnost, respekt, smysl, růst a svoboda. Je pro mě důležité, abyste se cítili bezpečně a já vás v důvěryhodném prostředí mohla navést tam, kam potřebujete.

správné otázky

Vím, že nejlepší řešení je vaše vlastní. Nebudu vám radit, protože jsem přesvědčená, že vše máte uvnitř sebe a já vám to jen pomohu najít. Podpořím, povzbudím i metaforicky nakopnu, pokud to potřebujete.

role průvodce

Díky koučovací, terapeutické praxi a psychologickému vzdělání jdu do hloubky. Mluvím lidskou řečí. Sděluji pravdivě a s citem i nepříjemné věci. Úspěšně jsem spolupracovala s více než 70 klienty.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Workshopy

Osvojte si prakticky a interaktivní formou základní manažerské dovednosti jako je efektivní komunikace, time management, práce se stresem či emoční inteligence.

Life a business koučink 

Koučink je nejúčinnější růstový nástroj, jak mít svůj život i byznys pevně ve svých rukou, držet správný směr v souladu se sebou a s nadhledem úspěšně dosáhnout svého záměru.

Psychologické poradenství pro firmy

S majitely firem konzultuji způsoby efektivního řízení. Navrhuji řešení pro dlouhodobou týmovou spokojenost, angažovanost a vysokou motivaci včetně zlepšování vztahů na pracovišti.

REFERENCE

Přečte si, jaké zkušenosti mají moji klienti.

Změnil jsem svůj negativní náhled na koučink

Byl jsem příjemně překvapený, protože jsem na místo konkrétních rad získal prostor pro řešení svého problému. Marcela byla spíš moderátor mých myšlenek a dávala pozor na to, abych je transformoval do jasných kroků, které měly strukturu a měřitelnost.

Marcela jako koučka je skvělá v tom, že dokáže nejen naslouchat, ale nasměrovat energii tam, kam je potřeba. Z půlroční spolupráce jsem si odnesl jednak řešení svého problému, jednak si osvojil frame work pro práci se sebou, který můžu aplikovat i v jiných oblastech.

5
Jiří Pudil
Head of Media Planning
Canmedia

Mám víc volného času

Do koučinku s Marcelou jsem vstupovala ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že je toho na mě pracovně hodně, 2 nové projekty a k tomu i změny v osobním životě.

Pojmenovala jsem si svůj pocit, že práce stále natahuje ruce “jako otesánek, co chce nakrmit” a já neumím říci dost. Marcela mi byla oporou a průvodkyní při sestavování týdenního plánu a nastavení si systému time boxingu. Projektů a povinností neubylo, ale díky struktuře, kterou jsem si v koučinku sestavila, mám více volného času. Děkuji.

5
Karolína Fenclová
Manažerka jógového studia a učitelka

Odpověď jsem našla v sobě

Sama jsem si zvědomila, kde je zakopaný pes a jak svůj zásek vyřešit. Marcela pro to vytvořila prostor, umožnila mi jít hlouběji tím, že mě neovlivňovala svým názorem. Naslouchala, ale nenechala mě klouzat po povrchu.

Ví, že si každý odpověď a řešení nosíme v sobě a tu důvěru ve vnitřní moudrost ve vás přirozeně buduje. Fascinuje mě Marcelin zápis z konzultace, který mám k dispozici. Když si to pročítám zpětně, přijde mi to geniální. Zrovna tak jako její přístup.

5
Lucie Štancová
Mentorka zdravého životního stylu

POZNÁVACÍ HOVOR

Pojďme si nezávazně zavolat a zjistit, co pro vás mohu udělat.

Poznávací hovor v délce 20 minut zdarma.

Zeptáte se, co na co potřebujete a ujasníme si, zda jsme kompatibilní.

KDO JSEM

Jsem koučka, terapeutka, lektorka soft-skills.
Podporuji podnikatele a majitele firem rozvíjet vědomý byznys a dělat svět lepším místem k životu.

V lidech přirozeně vidím potenciál, kvality a silné stránky. Věřím, že naprostá upřímnost k sobě i druhým vede k naplněnému životu v souladu se sebou.

Baví mě vést hluboké rozhovory, provázet ostatní
v důležitých životních momentech,  dodávat odvahu
ke změnám a motivovat. Vlastním růstem každý přirozeně inspiruje své blízké, rodinu, firmu a okolí, aby se stali nejlepší verzí sebe sama.

ČLÁNKY

Chcete se dozvědět něco nového nebo načerpat inspiraci? Začtěte se do článků podle svého gusta.
Najdete zde praktické tipy a techniky aplikované psychologie do pracovního i osobního života.

Proč je důležité řídit svou pozornost

Proč je důležité řídit svou pozornost

Dokud neřídíme svou pozornost, veškerý time management je k ničemu, protože selhává řídící jednotka. Pokud jdete s 5 lidmi na oběd, plnou pozornost věnujete pouze jednomu. Pokud jdete s rodinou na procházku nebo si hrajete s dětmi, plnou pozornost můžete dát opět jen...

číst více
Time management do hloubky

Time management do hloubky

Skryté kouzlo time managementu je o magickém koktejlu pozornosti, prioritách a sebeřízení. Zní to jednoduše, ale proč se to hůře realizuje a lidé na tom selhávají? Protože vyjeté koleje zvyku a rutiny. Mozek funguje ekonomicky a dělat něco nového ho stojí spoustu...

číst více
Jak poznat, kdy se blížíte syndromu vyhoření?

Jak poznat, kdy se blížíte syndromu vyhoření?

Syndrom vyhoření (anglicky burnout syndrom) je relativně omílaná fráze, o které si možná myslíte, že se vás netýká. Nenechte se ale mýlit! A rozpoznejte varovné signály dřív, než bude pozdě. Palčivý problém u vyhoření totiž je, že ho sami u sebe dlouho nevidíte a...

číst více

STÁHNĚTE SI PRŮVODCE ZDARMA