Marcela Rešlová | koučink s přesahem

Pomáhám podnikatelům rozvíjet svůj potenciál a zanechat pozitivní otisk
ve světě.

Jsem prostředník mezi vaším NÁPADEM a REALIZACÍ.
Průvodce při posunu a změně na další úroveň…

Vím, že jste vizionář s velkými plány, který chce HÝBAT SVĚTEM. Smysluplnost, růst a svoboda patří mezi vaše základní hodnoty. 

Pomohu vám ujasnit si, jak chcete na novém hřišti hrát a čeho dosáhnout. Udělat správné rozhodnutí, promyslet další krok, získat NADHLED, LEHKOST, radost a nebýt na to sám.

Posvítím vám na cestu

VNITŘNÍ BARIÉRY SE ČASTO PŘEKONÁVAJÍ OBTÍŽNĚJI NEŽ BARIÉRY VNĚJŠÍ

Vzdělání a praxe

Díky koučovací, terapeutické praxi a psychologickému vzdělání jdu do hloubky. Pomůžu vám najít příčiny i správné a efektivní řešení přímo na míru. Úspěšně jsem spolupracovala s více než 70 klienty. Mluvím lidskou řečí, nehraju si na dokonalost, ale zůstávám profesionální.

správné otázky

Umím se ptát tak, abyste odpověď našli uvnitř sebe. Podpořím, povzbudím, naslouchám i metaforicky nakopnu, pokud to potřebujete. Říkám pravdivě a s citem i nepříjemné věci.

průvodce

Znám zákoutí lidské psyché, které ovlivňuje, jak myslíte a jak se chováte. Jsem průvodce. Pomáhám dělat správná rozhodnutí. Vím, že nejlepší řešení je vaše vlastní. Pomůžu vám získat nadhled, uvidět celek a rozfázovat akci do praktických kroků.

“Musíme opustit život, který jsme plánovali, abychom mohli žít život, který na nás čeká.”

Joseph Campbell

CO NABÍZÍM

Nabízím interaktivní workshopy či školení soft skills. Individuálně pracuji s jednotlivci formou koučinku s psychologickým přesahem. S majitely firem konzultuji způsoby efektivního řízení a navrhuji řešení pro dlouhodobou týmovou spokojenost.

Workshopy

Osvojte si prakticky a interaktivní formou základní manažerské dovednosti jako je zvládání stresu, time management, efektivní komunikace či emoční inteligence.

Life a business koučink s přesahem

Koučink je nejúčinnější růstový nástroj, jak mít svůj život i business pevně ve svých rukou, držet správný směr v souladu se sebou a úspěšně dosáhnout svého záměru.

Psychologické poradenství pro firmy

Jak získat a udržet dlouhodobě  motivované, spokojené a angažované spolupracovníky. Identifikace silných a slabých míst a zlepšování vztahů na pracovišti.

REFERENCE

Přečte si, jaké zkušenosti se mnou mají mí klienti.

{

Změnil jsem svůj negativní náhled na koučink

Donedávna jsem měl s koučinkem pouze negativní zkušenost z bývalé firmy, kde jsem strávil hodiny posloucháním obecných rad, jak řešit problémy. Ke koučinku jsem se vrátil oklikou a byl jsem příjemně překvapený, protože jsem na místo konkrétních rad získal prostor pro řešení svého problému. Marcela byla spíš moderátor mých myšlenek a dávala pozor na to, abych je transformoval do jasných next steps, které měly strukturu a měřitelnost.

Obecně nejsem člověk, který by si v životě neuměl poradit, ale jsou věci, u kterých je dobré si uvědomit, že se mi dlouhodobě nedaří, a že s nimi potřebuji pomoct.

Marcela jako koučka je skvělá v tom, že dokáže naslouchat, ale také dokáže nasměrovat energii tam, kam je potřeba. Celkově jsem si z půlroční spolupráce odnesl jednak řešení svého problému, jednak jsem si osvojil pro práci sám se sebou frame work, který můžu dále aplikovat v jiných oblastech.

5
Jiří Pudil
Head of Media Planning
Canmedia
{

Mám víc volného času

Do koučinku s Marcelou jsem vstupovala ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že je toho na mě pracovně hodně – 2 nové projekty a k tomu i změny v osobním životě.

Pojmenovala jsem si svůj pocit, že práce stále natahuje ruce “jako otesánek, co chce nakrmit” a já neumím říci dost.Marcela mi byla oporou a průvodkyní při sestavování týdenního plánu a nastavení si systému time boxingu. Projektů a povinností neubylo, ale díky struktuře, kterou jsem si v koučinku sestavila, mám více volného času. Děkuji.

5
Karolína Fenclová
Manažerka jógového studia a učitelka
{

Odpověď jsem našla v sobě

Sama jsem si zvědomila, kde je zakopaný pes a jak svůj zásek vyřešit.

Marcela celou dobu naslouchala, ale nenechala mě klouzat po povrchu. Ví, že každý si odpověď nosíme v sobě a tu důvěru ve vnitřní moudrost ve vás přirozeně buduje.

0.5
Lucie Štancová
Mentorka zdravého životního stylu

KDO JSEM

Jsem koučka, terapeutka, lektorka soft-skills a průvodkyně. Podporuji podnikatele a majitele firem rozvíjet svůj byznys a dělat svět lepším místem k životu.

V lidech přirozeně vidím potenciál, kvality a silné stránky. Věřím, že naprostá upřímnost k sobě i druhým vede k naplněnému životu v souladu se sebou.

Baví mě vést hluboké rozhovory, provázet ostatní v důležitých životních momentech,  dodávat odvahu ke změnám a motivovat. Vlastním růstem přirozeně rozvíjíte a inspirujete své blízké, rodinu, firmu a okolí, aby se stali nejlepší verzí sebe sama.

POZNÁVACÍ HOVOR

Pojďme si nezávazně zavolat a zjistit, co pro vás mohu udělat.

Poznávací hovor v délce 20 minut zdarma.

Zeptáte se, co na co potřebujete a ujasníme si, zda jsme kompatibilní.

ČLÁNKY

Chcete se dozvědět něco nového a načerpat inspiraci? Začtěte se do článků podle svého gusta.
Najdete zde praktické tipy a techniky aplikované psychologie do pracovního i osobního života. 

Proč je důležité řídit svou pozornost

Proč je důležité řídit svou pozornost

Dokud neřídíme svou pozornost, veškerý time management je k ničemu, protože selhává řídící jednotka. Pokud jdete s 5 lidmi na oběd, plnou pozornost věnujete pouze jednomu. Pokud jdete s rodinou na procházku nebo si hrajete s dětmi, plnou pozornost můžete dát opět jen...

číst více
Time management do hloubky

Time management do hloubky

Skryté kouzlo time managementu je o magickém koktejlu pozornosti, prioritách a sebeřízení. Zní to jednoduše, ale proč se to hůře realizuje a lidé na tom selhávají? Protože vyjeté koleje zvyku a rutiny. Mozek funguje ekonomicky a dělat něco nového ho stojí spoustu...

číst více
Jak poznat, kdy se blížíte syndromu vyhoření?

Jak poznat, kdy se blížíte syndromu vyhoření?

Syndrom vyhoření (anglicky burnout syndrom) je relativně omílaná fráze, o které si možná myslíte, že se vás netýká. Nenechte se ale mýlit! A rozpoznejte varovné signály dřív, než bude pozdě. Palčivý problém u vyhoření totiž je, že ho sami u sebe dlouho nevidíte a...

číst více

STÁHNĚTE SI PRŮVODCE ZDARMA