Získejte důvěru a životní energii ke změnám

Potřebujete motivaci k akci?

Podpořit při získání (sebe) důvěry?

Posunout blíž ke svým snům a životní změně?

Co dělám

Jsem motivátorka, iniciátorka životních změn a mám ráda akci. Vidím v lidech to lepší, kvality a silné stránky, kterým sami nevěří… Miluji sledovat, jak ženy rostou, získávají sebedůvěru, jak se mění během procesu a postupně se posouvají vpřed. Své klienty nevodím za ruku, ale s otevřeným srdcem jim poskytuji vše, co na své cestě ke změně potřebují. Jdu do hloubky. Hledám příčiny. Poskytuji okamžitou zpětnou vazbu. Upřímně a bez příkras, zato s lehkostí a radostí.

O mně

Krátce po vysoké jsem se sama vydala na cesty do Turecka, Indie a Jižní Ameriky. Tenkrát mi všechno připadalo možné, měla jsem touhu a hned ji zrealizovala.

Po návratu do Čech jsem si našla teplé místo v kanceláři, abych nebyla ta černá ovce, kterou jsem se často cítila. Postupně jsem ztrácela radost ze života a nechala se strhnout společenskými očekáváními. Dnes chápu, že jsem nedávala podporu sama sobě a potlačila svou přirozenost. Byla to ovšem velká životní zkušenost.

Dokázala jsem znovu najít vnitřní spokojenost, nadšení ze života a uvědomění, že nikdy není pozdě něco ve svém životě změnit.

reference

“Pomohla jsi mi k mé spokojenosti vyřešit důležitou životní zkoušku. Tehdy jsi mi ukázala všechna pro a proti, jak jednat když je cit v rozporu s rozumem. Jak si správně pokládat otázky, aby to vedlo ke kýženému výsledku. Dala jsi mi pocit, že v tom nejsem sama a že je to v pořádku. V jednom z nejtěžších období jsem cítila přijetí a pochopení, díky tvé empatii a naslouchání. To bylo to, co mi dodalo sílu a odvahu jít dát a věřit v lepší zítřky. To, že jsi se mnou sdílela svůj příběh mi dodalo naději. Myslím si, že tvou velkou výhodou je, že to nebereš jako práci, ale životní cestu.”

Aneta Staňková

“Díky své otevřenosti a pravdivosti mi dáváš přesně tu zpětnou vazbu, kterou právě v tu chvíli potřebuji. Jsi tu vždy čistě pro mě, abys mi pomáhala růst a zrcadlila mi, co se ve mě odehrává.

Vojtěch D.

CEO

Marcela mi přinesla do života pohodu, potřebné zastavení i zpřítomnění. Cítím se víc uzemněná, usměvavá, míň bolavá a rozlámaná…

Štěpánka Barcíková

Muzikoterapeutka

“Máš obrovský dar umět namotivovat a pošťouchnout druhé k něčemu, co oni právě řeší. Vynikáš jednoznačně optimistickým přístupem. Mám ráda tvůj nadhled, klid, lehkost a radost.

Andrea S.

HR manažerka

“Jsi empatická. Umíš naslouchat a říct svůj názor na věc stručně, jasně a výstižně. A zároveň nikomu svůj názor necpeš.

Lucie S.

Fyzioterapeutka

“Spolupráce s Tebou mi dává většinou radost (poslední dobou je to čas, na který se opravdu těším), je to bezpečný prostor, díky kterému lépe vnímám sama sebe. Dokážeš se pokaždé přizpůsobit mým požadavkům.”

Andrea Machačová

Senior Accountant

“Setkání mi dá radost, těšit na to, co mi v životě chybělo. Pocit pohody a klidu.

Daniela H.

Zdravotní sestra

Čarodějný jóga víkend

👉 Chcete si vyčistit hlavu, zrelaxovat se, ale zároveň nabít energií?
👉 Dopřát si čas pro sebe mimo svůj obvyklý prostor, kde mohou přijít inspirace a vhledy k dalším životním krokům?
👉 Chybí vám kontakt s lidmi, kteří si nestěžují na současnou situaci?
Přidejte se na jóga vikend 30.4. – 2.5.2021
v Kostelci nad Vltavou.
Cena: 3.550,-, dotazy do zpráv